به علت نوسانات ارز ، درحال حاظر فروش فقط از طریق تماس ، واتس اپ و تلگرام مقدور میباشد. 02191016261

استعلام

نرم افزار کنترل دوربین مداربسته

دانلود نرم افزار gDMSS Lite

نرم افزار gDMSS Lite

نرم افزار های gDMSS Lite و iDMSS Lite (هر دو از DAHUA) برنامه هایی هستند که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد.برنامه gDMSS به شما کمک می‌کند تا گوشی خود را با دستگاه‌های خارجی مانند دوربین از راه دور متصل کنید

داهوا
دانلود نرم افزار gDMSS Lite

نرم افزار gDMSS Plus

نرم افزار های gDMSS Plus و iDMSS Lite (هر دو از DAHUA) برنامه هایی هستند که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد.برنامه gDMSS به شما کمک می‌کند تا گوشی خود را با دستگاه‌های خارجی مانند دوربین از راه دور متصل کنید

داهوا
دانلود نرم افزار gDMSS HD

نرم افزار gDMSS HD

نرم افزار نظارت PAD اندروید gDMSS HD، که از پخش ویدیو، چرخ وظیفه، حرکت انگشت، اسلاید ویندوز و غیره پشتیبانی می کند. این نسخه برای پد اندروید با نسخه 3.0 یا بالاتر سیستم عامل است.

داهوا
دانلود نرم افزار gDMSS Lite

نرم افزار gDMSS HD Lite

‏‏برنامه gDMSS HD نسخه حرفه ای : ‏نرم افزار نظارت بر دستگاه اندرویدی Dahua ، نرم افزار نظارت از راه دور بر دستگاه اندروید ، پشتیبانی از نظارت از راه دور و کنترل PTZ ؛ این نسخه، نسخه .V3.00.001 می باشد. ‏gDMSS HD Lite ، نسخه حرفه ای نرم افزار gDMSS HD می باشد.

داهوا

نرم افزار Guard Viewer

Guard Viewer یک برنامه مشتری نظارتی تلفن همراه است. با این برنامه می توانید از طریق شبکه به محصولات نظارتی دسترسی داشته باشید و ویدیوی زنده یا ضبط شده را مشاهده کنید، آلارم دریافت کنید و دستگاه های ابری را با استفاده از تلفن همراه خود مدیریت کنید.

نرم افزار iCamViewer

iCamViewer یک برنامه نمایش دوربین IP برای دستگاه های تلفن و تبلت اندرویدی است. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای زنده را از دوربین‌های IP شبکه، دوربین‌های مداربسته (در صورت استفاده با سرور ویدیوی شبکه پشتیبانی‌شده) و برخی از DVR‌های نظارتی مشاهده کنند.

دانلود نرم افزار P6SPro

نرم افزار P6SPro

P6SPro یک نرم افزار اساس فناوری P2P است که از انواع مختلفی از دستگاه ها پشتیبانی می کند. شامل مدیریت دستگاه، پیش نمایش ویدیو، پخش ویدیو و غیره است.

دانلود نرم افزار P6SLite

نرم افزار P6SLite

P6SLite یک نرم افزار اساس فناوری P2P است که از انواع مختلفی از دستگاه ها پشتیبانی می کند. شامل مدیریت دستگاه، پیش نمایش ویدیو، پخش ویدیو و غیره است.

دانلود نرم افزار Foscam

نرم افزار Foscam

برنامه Foscam شما را در هر زمان و هر مکان به خانه یا محل کار خود متصل نگه می‌دارد. وقتی در دفتر هستید، حیوانات خانگی خود را بررسی کنید،

دانلود نرم افزار IPC360

نرم افزار IPC360

IPC360 تجربه 360 فوق العاده ای را برای کاربران خانگی به عنوان ماندن در خانه در زمانی که دور از خانه هستند فراهم می کند. با راه اندازی سرورهای پخش جریانی در سراسر جهان، کاربران به راحتی می توانند با تماشا، گوش دادن و صحبت کردن در تلفن یا تبلت خود احساس خانه کنند.

دانلود IPC360 Pro

نرم افزار IPC360 PRO

IPC360 PRO تجربه 360 فوق العاده ای را برای کاربران خانگی به عنوان ماندن در خانه در زمانی که دور از خانه هستند فراهم می کند. با راه اندازی سرورهای پخش جریانی در سراسر جهان، کاربران به راحتی می توانند با تماشا، گوش دادن و صحبت کردن در تلفن یا تبلت خود احساس خانه کنند.

دانلود نرم افزار IPC360 Home

نرم افزار IPC360 Home

IPC360 Home تجربه 360 فوق العاده ای را برای کاربران خانگی به عنوان ماندن در خانه در زمانی که دور از خانه هستند فراهم می کند. با راه اندازی سرورهای پخش جریانی در سراسر جهان، کاربران به راحتی می توانند با تماشا، گوش دادن و صحبت کردن در تلفن یا تبلت خود احساس خانه کنند.

ایمن سازان نوین

بخش فروش 02191016261 | ۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

فروشگاه اینترنتی ایمن سازان نوین

تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت ایمن سازان نوین است.
...
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.