وارملایت چیست؟

تکنولوژی‌ وارملایت | Warm Light چیست؟

در این مقاله شما با مفاهیم زیر به صورت کامل آشنا خواهید شد : دوربین وارم لایت چیست؟ | Warm Light چیست؟| colorvu چیست؟| وارملایت

وارملایت چیست؟  colorvu چیست؟

.

تکنولوژی های مختلفی جهت دید در شب‌ رنگی‌ به صنعت دوربین مداربسته معرفی شده است. دو شیوه پر استفاده دید در شب رنگی عبارتند از:
•    تکتولوژی دوربین استارلایت
•    تکنولوژی دوربین ‌وارم لایت

.

وارملایت به زبان تخصصی

وارملایت چیست؟ | Warm Light چیست؟ نام دقیق این تکنولوژی Full Color Night Vision می باشد که در بازار به دوربینهای مداربسته وارملایت معروف گردیده اند.

در این تکنولوژی بجای ال ای دی های مادون قرمز از ال‌ای دی های ultra-bright array LED یا مرئی استفاده می‌شود.با تاباندن نور‌ طبیعی در‌محیط شب ‌نور‌لازم‌‌ را برای تصویر برداری تامین میکند. تکنولوژی استفاده شده در دید در شب دوربین های وارم لایت کاملا متفاوت با دوربین های مادون قرمز می باشد زیرا در این دوربین ها نور محیط از طریق خود ایمیج سنسورimage sensor شناسایی شده و میزان نور ال ای دی را نسبت به نور محیط تنظیم مینماید و نیازی به ای آر کات نمی باشد ولی در دوربین های مداربسته معمولی دید درشب سیاه سفید از سنسور موجود در ای آر نور محیط را شناسایی می نماید و فرمان از طریق آی آر کات ارسال شده و آی آر ها روشن میشود.

تفاوت دوربین معمولی با وارملایت | Warm Light چیست؟

وارم لایت به زبان ساده | colorvu چیست؟

دوربین وارم لایت چیست؟ colorvu چیست؟ وارملایت یا نورمرئی مانند نور چراغ قوه یا لامپ  ، محیط را روشن میکند. تصور کنید در اتاقی کاملا تاریک قرار دارید دوربین مداربسته رو روشن میکنید دوربین شما مجهز به مادون قرمز نیست مادون قرمز همان چراغ های کوچک قرمز رنگی است که در شب روی دوربین دیده می شود ، پس در این اتاق تاریک تصویر دوربین شما سیاه می باشد چراکه نوری وجود ندارد و دوربین شما مجهز به دید در شب سیاه و سفید و مادون قرمز نمی باشد حالا چراغ قوه ای را روشن میکنید اتاق روشن میشود و چشم شما به وضوح فضای اتاق را رنگی میبیند ، پس دوربین شما نیزهمه چیز را در اتاق مثل زمانی که لامپ روشن باشد یا نور آفتاب داخل اتاق باشد، رنگی و واضح میبیند.

حال تصور کنید همین چراغ قوه روی دوربین تعبیه شودو زمانیکه نور کافی در محیط وجود نداشته باشد، این چراغ قوه خاموش از برد دوربین دستور روشن شدن را دریافت کند و روشن شود پس فضای اتاق روشن می شود و تصویر رنگی دریافت میگردد و زمانیکه لامپ اتاق روشن شد، برد دوربین دستور خاموش شدن چراغ وارملایت دوربین را صادر میکند، چرا که منبع نوری دیگری اتاق را روشن کرده است به این تکنولوژی جدید وارملایت یا colorvu می گویند.

دوربین وارم لایت چیست؟

مزیت دوربینهای دید در شب رنگی

دوربین وارملایت جزئیات بیشتری را در شب نسبت به دوربینهای دید در شب معمولی نشان می دهد و همین امر باعث می شود ضریب ایمنی افزایش یافته و کاربر مشاهدات دقیقتری را از تصویر در شب دریافت نماید.

.

معایب دوربین وارملایت دید در شب رنگی

دوربین های وارم لایت با نور طبیعی و پرتاب نور درشب ، محیط را با نور طبیعی روشن می کنند همین امر باعث می شود در بعضی از محیط ها امکان استفاده از این تیپ دوربینهای مداربسته میسر نباشد، بطور مثال شما در یک اتاق خواب نمی توانید از دوربین وارملایت استفاده کنید،یا در فضایی که توصیه می شود دوربین مداربسته در دید نباشد، این دوربینها گزینه مناسبی نمی باشند.

برای خرید دوربین های مداربسته وارم لایت به بخش دوربین مداربسته سر بزنید.

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را به صورت درج کامنت در بخش نظرات پایین صفحه برطرف و حل نمایید.کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما عزیزان خواهند بود.

ایمن سازان نوین مگ
تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت ایمن سازان نوین است.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.